Konferencia na kľúč

Zverte túto časovo a organizačne náročnú činnosť profesionálom. Pod Vaším vedením usporiadame špičkovú konferencii. Prečo sa zaoberať detailmi, keď môžete manažérsky riadiť náš expertný tím eventových profesionálov? Budete rokovať s koordinátorom na našej strane, ktorý Vás bude priebežne informovať o priebehu prípravy eventu na základe spoločne definovanej zákazky. Konferencia v Prahe, po celej SR, ale na Vaše želanie treba v Dubaji …

priestory

Spolupracujeme s nepreberným množstvom konferenčných aj butikových hotelov po celej Českej republike i v zahraničí. V našej ponuke nájdete kongresové centrá, hrady, zámky i špičkové reštaurácie.

Vo svojej ponuke máme všetku tlmočnícku techniku, ktorú môžete pre úspešný priebeh konferencie potrebovať.
Naši technici sa postarajú o montáž a inštaláciu tlmočnícke zariadenia aj následnú obsluhu zariadenia po celú dobu trvania akcie.

vybavenie
Catering-Partner

Komplexné cateringové služby podľa Vašich požiadaviek. Občerstvenie na galavečery, párty, live cooking show, kongresy, konferencie aj privátne akcie. Pozvite si hostí a my pripravíme catering na mieru!

Či už sa jedná o kompletné návrhy tém konferencií a sprievodných programov alebo komplikované a časovo náročné organizačné záležitosti ako zmluvy s dodávateľmi, kompletizácia materiálov pre účastníkov, dodanie konferenčné a tlmočníckej techniky alebo zabezpečenie profesionálnych tlmočníkov – sme tu pre Vás.

zverte sa
do našich rúk
a nebudete ľutovať

Naša konferencia navštívilo už 15 000 účastníkov

Ide to aj online!

Online štúdio, Virtuálne štúdio alebo Green screen. Sme významným partnerom niekoľkých pražských štúdiách. VIP ceny, kreatívny tím, videoprodukce, skúsenosti.

Aplikácia pre Váš Event

S našou aplikáciou bude každá Vaša konferencia/event lepším zážitkom.

Viac informácií

Online školenia/Online Workshop

Prepojíme vás prostredníctvom personalizované aplikácie, zaistíme technickú podporu, licencie Microsoft, Webex, atd …

Viac informácií

Malá online Konferencia & Online predstavenie produktu

Základné riešenie pre streamované akcie. Po celej SR zaistíme.

Viac informácií

Veľká online konferencie/Online kongres

Kvalitné riešenie nemusí byť drahé. Online alebo hybridný konferencie po celej SR.

Viac informácií

Online Štúdio Praha 8

Online Štúdio Praha 1

V centre Prahy vám ponúkneme veľkoformátovú LED stenu 8 × 3 metre, rozlíšenie p2,8.
Základné grafický návrh, konektivitu, stream na verejné servery alebo Webex do 1000 osôb, obsluhu štúdia – 6 technikov. Ďalej ponúkame kreatívny tím, aplikáciu pre Eventy, občerstvenie, ubytovanie a simultánne tlmočenie do jednej alebo aj viacerých jazykových mutácií.

Pošlite nám vás požiadavku a my vám pripravíme presnú kalkuláciu v súlade s vaším požiadavkou

Online Štúdio Praha 5

V jednom štúdiu môžete využiť obrovskú kľúčovacie plochu (green screen) a zároveň 8 × 3 metre veľkú LED stenu s rozlíšením P2,6!
Prepojenie týchto dvoch digitálnych svetov dohromady a prechod „zo štúdia do štúdia“ dodá Vášmu eventu nečakanú dynamiku.
Výborný catering, možnosť ubytovania a skúsený tím, ktorý je vám neustále k dispozícii.

Virtuálne konferencie a eventy

Ceny
našich
služieb

Ceny ovplyvňuje mnoho faktorov. Radi sa dozvieme viac o vašom projekte, preto radšej kontaktujte našu manažérku. Radi vám pripravíme kalkuláciu podľa konkrétneho zadania.

Na akúkoľvek požiadavku Vám vypracujeme ponuku a cenovú kalkuláciu. Kontaktujte nás, prosím.

Dopyt online

?>